چگونه فالور اینستاگرام را افزایش دهیم؟

 روش های افزایش فالوور :

شما برای اینکه با روش های افزایش فالوور آشنایی داشته باشید باید به برخی از آنها اهمیت بسیاری دهد تا از این طریق فالوورهای اینستاگرام خود را بیشتر کنید. بسیاری از افراد امکان دارد با راه های افزایش فالوور آشنایی نداشته و مایل باشند که فالوور های خود را در اینستاگرام بیشتر کنند. برای اینکه با روش های افزایش دادن فالورها آشنایی بیشتری داشته باشید در ادامه برخی از اقداماتی را که باید انجام دهید را معرفی می کنیم.

معرفی روش های افزایش فالوور :

همانطوری که بیان نمودیم روش های افزایش فالوور متنوع می باشد و هر یک از آنها برای افزایش دادن فالوور در اینستاگرام تاثیر بسیاری دارد که عبارت می باشد از :

 1. فعال بودن :

یکی از روش های افزایش فالوور این است که شما همیشه در اینستاگرام فعال باشید. اینکه شما به صورت مدام در اینستاگرام پست بگذارید به ویژه در زمان هایی که اینستاگرام شلوغ تر است. اگر روزی 3 پست در اینستاگرام خود بگذارید به مدت مرور زمان تعداد فالوور های شما بیشتر می شود.

 1. پیشنهاد ویژه :

 یکی دیگر از روش های افزایش فالوور این است که برای دنبال کنندگان خود پیشنهادهای ویژه ارائه دهید. این پیشنهادها می تواند مانند راه اندازی مسابقات باشد، چرا که شما با مسابقات افراد زیادی را می توانید به پیج خود دعوت کنید، نکته ای که در این مورد باید به آن توجه بسیاری داشته باشید این است که از افرادی که در پیج شما هستند بخواهید افراد دیگری را زیر یکی از پست های شما دعوت کنند تا شما را فالو نمایند. تاکنون بسیاری از افرادی که می خواستند فالوورهای خود را افزایش دهند از این روش استفاده کرده اند و موفق بوده اند.

 1. مطالب مفید :

موضوعاتی که جذاب هستند بدون شک مخاطبان را به پیج اینستاگرام شما می کشانند، به همین دلیل باید دقت داشته باشید که برای جذب فالوور بیشتر به این نکته هم اهمیت دهید. در واقع باید بدانید یکی از مهمترین روش های افزایش فالوور همین مورد می باشد، شما در هر زمینه ای که فعالیت می کنید باید موضوعات جذاب و مفیدی را ارائه دهید تا مخاطبان خود را مجذوب پیج اینستاگرام خود نمایید.

 1. از افرادی که به شما کمک کرده اند یاد کنید :

 یکی دیگر از روش های افزایش فالوور این است که شما باید از کسانی که شما را دنبال کرده اند و فالوورهای شما می باشند تشکر کنید. با این اقدام شما اعتماد آنها را نسبت به خودتان بیشتر می کنید و همچنین با این کار خود موجب می شوید که آنها پشتیبان خوبی برای شما شوند. اگر دنبال کنندگان شما یکی از پست هایی را که دارید را برای افراد دیگر ارسال کنند، امکان دارد به همین نحو فالوورهای شما بیشتر شوند.

 1. نصب کردن پروفایل فیسبوک به اینستاگرام :

اینکه شما در دو شبکه اجتماعی فعال باشید اهمیت بسیار زیادی دارد، به همین دلیل بهتر است پست های فیسبوک و اینستاگرام خود را با یکدیگر در اشتراک بگذارید تا فالوورهای شما بیشتر شوند. در واقع باید بدانید این روش هم یکی از روش های افزایش فالوور به شمار می رود.

افزایش فالوور :

امروزه بسیاری از افراد به دنبال روش هایی برای افزایش فالوور هستند تا از این طریق تعداد افراد پیج اینستاگرام شان بالاتر برود. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که کسب و کارتان برایتان اهمیت زیادی دارد باید با روش هایی که در افزایش فالوور تاثیر دارد آشنا شوید تا از این طریق بتوانید درآمد و سود بیشتری به دست آورد. برخی از افراد شاید با راهکارها و روش های افزایش فالوور آشنایی نداشته باشند، به همین دلیل در ادامه برخی از مهمترین روش ها را به این دسته از افراد معرفی می کنیم.

روش های افزایش فالوور :

همانطوری که بیان نمودمی برای افزایش فالوور روش های متنوعی وجود دارد که هر یک از این روش ها تاثیر بسیاری در زیادتر شدن فالوورهای شما دارد. این روش ها عبارت می باشد از :

 1. جذاب بودن پروفایل :

پروفایل شما در افزایش فالوور نقش بسیار مهمی دارد، چرا که دقیقا مانند ویترین مغازه عمل می کند، بر این اساس اگر ویترین مغازه شما زیبا نباشد هیچ فردی آن را برای خرید انتخاب نمی کند. اینستاگرام یکی از برنامه های اجتماعی می باشد که مهمترین معیارهای آن تصاویر می باشد، به همین دلیل باید با تصویر پروفایل و تصاویری که در پیج خود می گذارید توجه بسیاری داشته باشید.

 1. استفاده کردن از هشتگ ها :

یکی از مهمترین ابزارهایی که نقش بسیار مهمی در افزایش فالوور شما دارند هشتگ ها می باشند. شما با استفاده از آنها می توانید پیج خود را به کسانی که در اینستاگرام فعالیت می کنند معرفی کنید. افراد زیادی هستند که امروزه هشتگ های مورد علاقه خود را دنبال می کنند، به همین دلیل برای عکس های خود هشتگ های متنوع بگذارید.

 1. تعامل با پیج های هم حوزه :

 یکی دیگر از روش های افزایش فالوور که شما در اینستاگرام می توانید دنبال کنید، این است که با پیج هایی که با کسب و کار و فعالیت شما هم حوزه هستند در ارتباط باشد و با آنها ارتباط برقرار کنید. اگر شما در اینستاگرام فعالیت می کنید، بدون شک آنها را پیدا خواهید کرد و با آنها می توانید در ارتباط باشید.

 1. راه اندازی مسابقه های اینستاگرام :

برگزار کردن مسابقه های اینستاگرام از دیگر مواردی می باشد که در افزایش فالوور نقش بسیار زیادی دارد و به همین دلیل می توانید از این روش هم استفاده کنید. امروزه بسیاری از افراد از این روش استفاده می کنند تا فالوورهای خود را افزایش دهند. شما باید برای طراحی مسابقات خلاق باشد و مسابقاتی را در اینستاگرام خود برگزار کنید که جذابیت زیادی برای دیگر افراد ایجاد می کند و آنها ترغیب می شوند که در آن شرکت کنند. یکی از مسائلی که اهمیت زیادی دارد و باید برای افزایش فالوور در مسابقات دقت داشته باشید، این است که به آنها حتما بگویید چندین نفر را زیر پست شما دعوت به مسابقه کنند، در واقع از این طریق می توانید فالورای خود را بیشتر کنید. آنها زمانی که در کامنت ها به مسابقه شما دعوت شوند بدون شک باید شما را فالو کنند تا بتوانند در مسابقه شرکت نمایند.

امروزه از آنجایی که بیشتر افراد در اینستاگرام حضور دارند، به دنبال فالوور رایگان هستند تا از این طریق تعداد فالورهای خود را بالاتر ببرند. اگر تعداد فالورها بالاتر باشد، می توانید از این عدد به دست آمده برای خودتان درآمدزایی کنید و پول خوبی به دست آورید. همانطوری که می دانید برای افزایش فالوور رایگان در اینستاگرام روش های زیادی وجود دارد که اخلاقی و غیر اخلاقی می باشد، که شما بهتر است روش اخلاقی را انتخاب کنید. برای اینکه شما فالوور رایگان داشته باشید در ادامه روش هایی را معرفی می کنیم که با این مورد آشنایی بیشتری داشته باشید.

روش هایی برای افزایش فالوور رایگان :

همانطوری که بیان کردیم روش های افزایش فالوور رایگان به صورت اخلاقی بسیار زیاد می باشد که برخی از آنها عبارتند از :

 1. جذب ارگانیک :

یکی از بهترین روش هایی که برای افزایش فالوور رایگان وجود دارد و شما می توانید از این روش استفاده کنید جذب ارگانیک می باشد. این روش هیچگونه هزینه ای برای تبلیغات شما نخواهد داشت و به صورت مستقیم از آن می توانید استفاده کنید. اگر شما برای فعالیت هایی خود سایت دارید و با مبحث سئو آشنایی دارید، باید بدانید که این روش مانند همان استراتژی عمل می کند، یعنی ما اقدامی را انجام می دهیم که توسط افراد دیگر دیده شویم.  اگر می خواهید به صورت ارگانیک فالورهای خود را در اینستاگرام افزایش دهید، باید محتواهای اثربخش و اصیل در پیج خود قرار دهید تا مخاطبان را به خوبی درگیر کند. جذب ارگانیک در افزایش فالوور رایگان یکی از سخت ترین کارها می باشد که شما باید انجام دهید، البته باید بدانید میزان اثربخشی آن بسیار زیاد است.

 1. فالو موقت و یا ربات :

 یکی دیگر از روش هایی که در افزایش فالوور رایگان تاثیر دارد و می توانید از این روش استفاده کنید استفاده از فالو موقت می باشد. استفاده از این روش یکی از روش های پرطرفدار می باشد که استفاده زیادی از آن می شود. در واقع باید بدانید که این روش برای جذب فالوور های واقعی بسیار آسان می باشد و هیچگونه سختی در آن وجود ندارد. افراد با استفاده از این روش می توانند از یک ربات هوشمند استفاده کنند و به سراغ هشتگ هایی که با موضوع فعالیت آنها ارتباط دارد بروند. در این روش شما باید منتظر بمانید تا توسط افرادی که آنها را فالو کرده اید پذیرفته شوید، و در صورتی که آنها شما را فالو بک کنند بعد از 48 ساعت آنها آنفالو می شوند.

اگر شما برای جذب و افزایش فالوور رایگان این روش را انتخاب کردید باید دقت داشته باشید که بیش از حد آن را برای افراد یکسان تکرار نکنید، چرا که این کار شما موجب بی احترامی می شود. در واقع شما می توانید با نوشتن توضیحاتی در قسمت بیو شغل و زمینه فعالیت خود را توضیح دهید تا افراد با مطالعه آنها دیگر شما را فالو بک نکنند و شما را فالو نمایند. این روش یکی از بهترین روش هایی می باشد که بسیاری از افراد به عنوان افزایش فالوور رایگان از آن استفاده می کنند.

به بالای صفحه بردن