خدمات شبکه‌های اجتماعی

شاید برای شما عجیب باشد اما یکی از پردرآمد ترین فعالیت‌ها در شبکه های اجتماعی ارائه خدمات مورد نیاز همین شبکه‌ها است. فروش فالور، فروش لایک و انواع خدمات در اینستاگرام یکی از این فعالیت‌ها است. این شیوه از کار یکی ازپولساز ترینفعالیت ها در اینستاگرام است. با یک سرچ کوتاه متوجه خواهید شد که بسیاری از سایتهای اینترنتی فعالیت خود را در این حوضه متمرکز کرده اند.

افزایش فالور حتی برای کاربران عادی که بیزینسی در اینستاگرام ندارند نیز جالب توجه است. بسیاری از افراد علاقه دارند تعداد فاور های خود را در اینستاگرام افزایش دهند این علاقه حتی برای افراد مشهور نیز وجود دارد. در دوره ای اینشتاگرام تصمیم گرفت تا اکانتهای جعلی را با استفاده از شیوه خاصی حذف تماید در این دوره شاهد ریزش میلیونی فالور از اکانت‌های افراد معروف بودیم. این اتفاق نشان از ان داشت که تعداد فالورهای جعلی در بسیاری از اکانتها بسیار بیشتر از فالور‌های واقعی بوده است.

خرید فالور ایرانی، خرید فالور خارجی، خرید فالور واققی و بسیاری دیگر از واژه‌ها نشان از علاقه افراد برای افزایش تعداد فالور دارد. این علاقه منشاء بیزینسی پول ساز در اینستاگرام می‌باشد. بیزنسی برای افزایش واقعی و یا غیر واقعی فالور افراد

افرادی که تعداد فالور زیادی را خریداری میکنند با مشکلات دیگری نیز مواجه میشوند. اکانتی که یک میلیون فالور غیر واقعی دارد اما موقع ارسال پست 10 عدد لایک بیشتر برای هر پست ندارد. این خود راه جدیدی برای بیزینس برای افراد به وجود آورد. یعنی به همراه فروش فالور فروش لایک نیز منبع درامدی جدید شد.

بیزینس افزایش فالور و یا افرایش لایک و در کل ارائه خدمات به کاربران اینستاگرام یکی از بیزنس‌های پردرآمد می‌باشد.

به بالای صفحه بردن